HomeInformacjeZadecydowały błędy indywidualne, Wisła- Legionovia 0:2

Zadecydowały błędy indywidualne, Wisła- Legionovia 0:2

Wiślacy w środowe popołudnie podejmowali w Puławach Legionovię Legionowo. Mecz rozgrywany w deszczu ostatecznie zakończył się wygraną gości 0:2. Wynik meczu już w 6 minucie otworzył Krystian Wójcik z rzutu karnego, a ostateczny wynik w 52 minucie ustalił Paweł Garyga trafiając bezpośrednio z rzutu wolnego.
– Zarówno w jednej jak i w drugiej połowie mieliśmy olbrzymią przewagę, a Legionovia nie stworzyła sobie żadnej sytuacji do strzelenia bramki. Natomiast gole padły po dwóch olbrzymich błędach naszych zawodników, które nie powinny się przydarzyć. Traktujemy to jednak jako kolejną jednostkę treningową i mamy materiał do tego aby zbudować 11 i 18 na mecz w Bytowie. Po raz kolejny próbowaliśmy kilku wariantów ustawienia i kilku sposobów rozgrywania piłki i już jakiś pomysł powoli się rodzi – wyjaśnia Robert Złotnik, II trener zespołu i dodaje:  – Oczywiście fajnie by było jakby z tych sytuacji które sobie stworzyliśmy przynajmniej część zakończyła się zdobyciem bramki ale to jest piłka nożna. Trzeba pamiętać, że jesteśmy w okresie przygotowawczym dzień wcześniej popracowaliśmy ciężej i dzisiaj momentami brakowało tej świeżości na boisku. Mimo wyniku optymistycznie podchodzimy do przyszłości i do walki w lidze –
To był przedostatni nasz sparing w okresie przygotowawczym. Ostatni odbędzie się w sobotę – 25 lutego – o godz. 12:00. Do Puław przyjedzie Podlasie Biała Podlaska.

Skład Wisły Puławy:
Nazar Penkovets- Fabian Hiszpański (46′ Tomasz Sedlewski),Jakub Poznański (46’Arkadusz Maksymiuk), Klimas Gusocenko, Ivan Litiwniuk (46′ Łukasz Turzyniecki), Adrian Cierpka (46’Sebastian Głaz), Toni Kholemainen (46′ Konrad Szczotka), Łukasz Płonowski (46′ Adrian Popiołek), Jakub Smektała (46’Skrzypek), Piotr Darmochwał (46′ Dawid Pożak), Sylwester Patejuk(46′ Konrad Nowak)

foto i materiał: Wojtek Antosz kswislapulawy.pl

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz