HomeInformacjeII Ogólnopolski Zlot Miłośników broni palnej (VIDEO)

II Ogólnopolski Zlot Miłośników broni palnej (VIDEO)

II Ogólnopolski Zlot Miłośników broni palnej zorganizowany przez Puławski Klub Miłośników Broni Palnej zgromadził w Puławach 30 wystawców i wielu zwiedzających. Według organizatorów jeszcze nigdy nie udało się zebrać na jednej powierzchni takiej liczby kolekcjonerów broni.

Można  uznać, że puławski zlot okazał się największym do tej pory zorganizowanym  w Polsce tego typu wydarzeniem. Impreza skierowana była do klubowiczów, członków stowarzyszeń czy miłośników broni. Organizatorzy zastanawiają się nad zmianą formuły zlotu by każdy kto chciałby zobaczyć jak wygląda rewolwer czy karabinek mógł to uczynić podczas zwiedzania stoisk, wszystko wskazuje na to, że w przyszłym roku ta konwencja się zmieni.Zlot to nie tylko podziwianie pięknych sztuk broni i słuchanie opowieści o ich możliwościach. Na tego typu spotkaniach prowadzone są także prelekcje dotyczące działalności klubów  a także inicjatyw, które te kluby przeprowadzają oraz edukacja na temat umiejętnego posługiwania się bronią palną. Podczas wykładów poruszano tematy związane z  możliwością utworzenia na Lubelszczyźnie kompleksu strzelnic długodystansowych.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz