HomeSportZ Białej Gwiazdy do Puław

Z Białej Gwiazdy do Puław

21-letni Piotr Żemło jest kolejnym zimowym wzmocnieniem Wisły Puławy. Urodzony w Ostródzie zawodnik od 2011 roku reprezentuje barwy krakowskiej Wisły, z której został do Puław wypożyczony. Piotr Żemło występuje na pozycji środkowego obrońcy, mierzy 190 cm. Na swoim koncie ma występy w młodzieżowych reprezentacjach kraju. Jest także zdobywcą Mistrzostwa Polski U-19.

W ubiegłej rundzie zagrał w dwóch meczach Ekstraklasy oraz dwóch Pucharu Polski. Zawodnik w środę podpisał umowę i tego samego dnia wystąpił w wygranym 1:0  sparingu z Radomiakiem Radom. Jego występ na gorąco ocenił trener Adam Buczek: – Występ Piotra oceniam pozytywnie. Na pewno utrudnieniem dla niego było to, że przed kilkoma godzinami wrócił ze słonecznej Turcji i nagle musiał się znaleźć na zaśnieżonym boisku, na którym było ciężko i przy ujemnej temperaturze. Mimo tego widać, że dobrze się aklimatyzuje, wierzę, że z dnia na dzień będzie się coraz lepiej komunikował z drużyną.  Osobiście postrzegam Piotrka jako bardzo pozytywna postać i myślę, że będzie to istotny aspekt w integracji z pozostałymi zawodnikami – dodał Adam Buczek.

foto: Wojciech Antosz

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz