HomePOLECAMYWystawa „Emocja i namysł”

Wystawa „Emocja i namysł”

Zapraszamy na wernisaż wystawy „Emocja i namysł” Katedry Ogólnoplastycznej Wydziału Architektury Wnętrz, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie Wernisaż zaplanowano na piątek 10 lutego o godz. 18.00 w  Galerii Sztuki Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”.

Na wystawie „Emocja i namysł” zostaną zaprezentowane prace pedagogów i studentów Katedry Kształcenia Ogólnoplastycznego Wydziału Architektury Wnętrz Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie. W ekspozycji biorą udział pracownie: malarstwa prof. Andrzeja Zwierzchowskiego i prof. Pawła Michalaka, rzeźby dr Antoniego Grabowskiego oraz intermediów prowadzoną przez Zuzannę Sadową. Duża rozpiętość formalna i tematyczna pozwala widzom prześledzić, różne wątki i tematy poruszane zarówno przez zarówno przez studentów jak i pedagogów. Wystawę  będzie można oglądać do 5 marca w Puławskiej Galerii Sztuki i Galerii ANEKS.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz