ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeInformacjeRemis ze Stalówką (FOTO)

Remis ze Stalówką (FOTO)

W sobotnie popołudnie Wiślacy na bocznym boisku stadionu MOSiR zmierzyli się z zespołem Stali Stalowa Wola. Po wyrównanej grze padł remis 1:1, bramkę dla Wisły w drugiej połowie zdobył głową Adam Patora.

Trener Adam Buczek  wystawił dwie jedenastki, w obu zagrał w bramce Nazar Penkovets. Sobotni sparing to typowy mecz walki oba zespoły podeszły do meczu poważnie, nie oszczędzając podczas gry kości. W pierwszej połowie gra toczyła się w środku pola, bramkarze obu zespołów marzli bardzo rzadko zatrudniani. W drugiej odsłonie gra nieco się ożywiła czego efektem była bramka Adama Patory, który pokonał głową bramkarza Stalówki. Kilka minut później Nazar Penkowets wyjmował piłkę z siatki. Remis utrzymał się do końca spotkania.

Wisła Puławy-Stal St. Wola 1:1 (0:0)