HomeSportSukces puławskich brydżystów

Sukces puławskich brydżystów

Dwa pierwsze miejsca  w klasyfikacji generalnej zajęli brydżyści Ogniska TKKF „Chemik” Puławy w rozgrywanym w dniach 7-15 bm. Ogólnopolskim IX Kongresie Brydżowym w Połczynie Zdroju.

W imprezie uczestniczyło 166 zawodników. Rozegrano 10 turniejów. Grano na przemian na zapis maksymalny i IMP-y. Prawie całe podium należało do Puławian wygrał Leszek Młodziński, a drugie miejsce zajął Edward Wójcik. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów przy zielonym stoliku. Wszystkich zainteresowanych grą w brydża zapraszamy w każdy poniedziałek na godzinę 17.00 do Restauracji Kameralna przy ulicy Kochanowskiego 8 w Puławach.