HomeInformacjeStłuczka na skrzyżowaniu Partyzantów, Wróblewskiego, Wojska Polskiego (FOTO)

Stłuczka na skrzyżowaniu Partyzantów, Wróblewskiego, Wojska Polskiego (FOTO)

Dosyć dawno nie pisaliśmy o stłuczkach na jednym z niebezpieczniejszych skrzyżowań w Puławach czyli skrzyżowaniu ulic Partyzantów Wojska Polskiego i Wróblewskiego. Przed 15.00 w środę zderzyły się tam dwa auta Nissan i Audi.

Wygląda na to, że kolizja zakończyła się bez ofiar nie mniej jednak postaramy się niebawem zdobyć nieco więcej informacji na temat tego zdarzenia. W ub. roku o stłuczkach w tym miejscu jak i na sąsiednim skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Gościńczyk  pisaliśmy bardzo często. Wielokrotnie słyszeliśmy od policjantów, że kierowcy nie radzą sobie z pokonaniem tych skrzyżowań w godzinach szczytu.  Być może warto przeorganizować sygnalizację świetlną, lub wydzielić dodatkowe pasy do zjazdów ?

Zdjęcia dzięki Marianowi dziękujemy.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz