HomeInformacjeWisła ćwiczy na zgrupowaniu w Siedlcach (FOTO)

Wisła ćwiczy na zgrupowaniu w Siedlcach (FOTO)

24 piłkarzy zabrał ze sobą na tygodniowy obóz do Siedlec trener Adam Buczek, wśród nich są Jakub Poznański z Kotwicy Kołobrzeg, wychowanek Wisły Kraków Łukasz Skrzypek i Australijczyk o polskich korzeniach Nicola Talimdzioski. W trakcie zgrupowania do drużyny ma dołączyć Adrian Cierpka z Miedzi Legnica oraz kilku kolejnych zawodników, którym sztab szkoleniowy Wisły będzie się przyglądał.

Podopieczni Adama Buczka w Siedlcach zameldowali się w poniedziałek rano i prawie z marszu odbyli pierwszy trening. Zawodnicy będą trenowali co najmniej dwa razy dziennie, a do Puław wrócą w sobotę. Wiślacy w trakcie pobytu w Siedlcach rozegrają jeden sparing, w środę 25 stycznia o godzinie 17:00  z Pogonią Siedlce.
Kadra na obóz w Siedlcach:
Bramkarze: Nazar Penkovets, Andrzej Witan, Mateusz Baranowski
Obrońcy: Fabian Hiszpański,Łukasz Turzyniecki, Mateusz Pielach, Klimas Gusocenko, Jakub Poznański, Ivan Litviniuk, Tomasz Sedlewski, Bartłomiej Tetych
Pomocnicy: Arkadiusz Maksymiuk, Sebastian Głaz, Konrad Szczotka, Adrian Dudkowski, Dawid Pożak, Sylwester Patejuk Łukasz Płonowski,Jakub Smektała, Piotr Darmochwał, Łukasz Skrzypek
Napastnicy: Adam Patora, Konrad Nowak i Nicola Talimdzioski

foto: Wojciech Antosz

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz