HomeInformacje25 Finał WOŚP rekordowy także w Puławach

25 Finał WOŚP rekordowy także w Puławach

Tak jak w całym kraju 25 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy także i w Puławach przyniósł znakomite wyniki. Jeszcze w niedzielę wieczorem było wiadomo, że ubiegłoroczna kwota czyli ponad 76 tyś złotych zostanie przekroczona. Zgodnie z informacjami, które przekazał Miejski Sztab WOŚP o 20.00 zostało zaksięgowane 76319,85 zł a tuż przed północą już 88 839,85 zł. To wynik o co najmniej 10 tyś. zł lepszy niż w roku ubiegłym.

Miejski Sztab WOŚP dziękuje wszystkim wolontariuszom kwestującym przez cały dzień a także Monice Grzechnik z Firmy MONTRANS, Piotrkowi Nieleszczukowi – DJ Nielo, DJ CAMILO, Remikowi Pikowi – REMFAZA, Agnieszce Ciupak z Galerii Nova, Agacie Jeżynie z Galerii Zielonej, Ani Matraszek i chłopakom 4×4 Extrem Puławy oraz pracownikom Banku Pekao S.A.. Słowa uznania i podziękowania sztab WOŚP skierował do Sklepu z grami planszowymi “Grajdołek”, który w zamian za możliwość pogrania podczas Finału zebrał 94,43 zł, malowanie twarzy+licytacja balonów przez klauna w Galerii NOVA (672,27 zł), Planecie kreatywności (115,66 zł), ZSO nr 2 im FD Kniaźnina w Puławach (571,67 zł + 10 EURO), Specjalnemu Ośrodkowi Wychowawczemu w Kęble (566,97 zł), ZS nr 3 w Puławach (85,43 zł + 10 EURO). Na ogólny wynik zbiórki wpłynęła także aukcja w Galerii Zielonej i w tym przypadku również padł nowy rekord wylicytowano 4 154 zł i w porównaniu z rokiem ubiegłym kwota ta wzrosła o 70 %. Ogromne podziękowania Sztab WOŚP kieruje także do darczyńców, którzy przekazali na licytację wiele wspaniałych przedmiotów.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz