HomeInformacjeGrupa Azoty Puławy ma nowego Prezesa

Grupa Azoty Puławy ma nowego Prezesa

Rada Nadzorcza Grupy Azoty Zakładów Azotowych „Puławy” S.A. zmieniła skład Zarządu Spółki. Na stanowisko Prezesa Zarządu został powołany dotychczasowy Wiceprezes Jacek Janiszek. W składzie władz Azotów pozostali Krzysztof Homenda i Andrzej Skwarek. Na czwartkowym posiedzeniu RN odwołała dotychczasowego Prezesa Grupy Azoty Puławy S.A. Mariusza Bobera i Wiceprezesa Zbigniewa Gagata.  

Jacek Janiszek jest absolwent Wyższej Szkoły Inżynierskiej w Radomiu oraz podyplomowych studiów na Politechnice Łódzkiej, Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie i Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. W Zarządzie Grupy Azoty Puławy zasiada od 5 kwietnia ub.r. Wcześniej przez 12 lat był związany z Zakładami Azotowymi Puławy. Obecny prezes był m.in Dyrektorem Departamentu Organizacji Korporacyjnej oraz Kierownikiem Centrum Energetycznego. Pełnił także funkcje Prezesa Zarządu SIM Spółka Inżynierów, Wiceprezesa Zarządu w Przedsiębiorstwie Wykonawstwa Remontów i Inwestycji Remzap. Był także zastępcą dyrektora puławskiego SP ZOZ.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz