HomeInformacjeRywalizacja przy 15 stopniowym mrozie

Rywalizacja przy 15 stopniowym mrozie

Przy ponad 15 stopniowym mrozie rozgrywany był 9 Zimowy Turniej o Puchar Prezydenta Puław. Na bocznym boisku zagrali zawodnicy z Puław, Chełma Hrubieszowa, Kazimierza Dolnego, Radomia i Warszawy. Tradycyjnie rozegrano mecze eliminacyjne w grupach.

W grupie I najlepszym zespołem okazała się drużyna Lotnika Wawer Warszawa, natomiast grupę II wygrał Radomiak Radom i te dwie drużyny spotkały się w finale turnieju. Ostatnie miejsce w turnieju zajęła drużyna Kazimierza Dln., która uległa w meczu o 5 miejsce zespołowi z Chełma. IV lokata przypadła piłkarzom z Hrubieszowa, którzy w małym finale ulegli drużynie Miasta Puławy aż 7:2. Drugie miejsce przypadło zawodnikom ze stolicy, którzy ulegli Radomiakowi Radom w finale 9 Zimowego Turnieju o Puchar Prezydenta Puław 0:3. Wręczono także nagrody indywidualne. Najlepszym strzelcem zawodów został Łukasz Giza zawodnik z Puław trafiał do siatki rywali aż  7 razy, natomiast najlepiej w bramce spisywał się zawodnik Radomiaka Tadeusz Łukiewicz.

foto: RP

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz