HomeSportWisła Puławy ma nowego trenera

Wisła Puławy ma nowego trenera

38-latek “zatrzęsie”  szatnią I ligowca. Adam Buczek został trenerem Wisły Puławy. Jego asystentem będzie dotychczasowy trener Robert Złotnik. Cel jest jasny utrzymanie Wisły na zapleczu ekstraklasy.

Adam Buczek w rundzie jesiennej sezonu 2016/2017 prowadził trzecioligowy KS Polkowice. Wcześniej pracował jako asystent trenera Rafała Ulatowskiego w GKS-ie Bełchatów, a także asystował trenerom Janowi Urbanowi, Orestowi Lenczykowi i Pavlovi Hapalowi w Zagłębiu Lubin. Ten ostatni zespół prowadził również samodzielnie 2013/2014. W sezonie 2012/2013 był trenerem drugoligowego wówczas zespołu z Polkowic. W sztabie szkoleniowym pozostaną dotychczasowi trenerzy tj. Robert Złotnik, Ryszard Kłusek oraz Adam Piekutowski.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz