HomeFelietonyKomu loda? Lukian

Komu loda? Lukian

Pan Kukiz postanowił postawić kropkę nad i. Już teraz nikt nie ma wątpliwości czyją jest przystawką. Gdy media wyjaśniały postawę posła Piotrowicza – prokuratora stanu wojennego a obecnie prominentnego działacza PiS. 

Paweł Kukiz postanowił przykryć temat i ocalić pana prokuratora, ogłosił akcję poszukiwania działaczy PZPR i funkcjonariuszy SB w szeregach Platformy i Nowoczesnej. Brawo chłopaku. Tego partia potrzebuje od takich ludzi jak ty. Chciałbym jedynie zapytać o przeszłość pana Sanockiego – tego co startował z list KU….15? Chciałbym też zapytać, co się stało z dotacją partyjną dla KU… 15? Kto ją przechwycił?

No i mam pytanie dla cenzora z LPU24:, kto wstrzymał publikację mojego listu do posła Jakuba Kuleszy? Albo na tym portalu można poruszać ważne tematy albo robicie loda władzy tak jak wszyscy inni?

 

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Max Kolonko – mówi jak jest. Lukian mówi jak k..wa jest. Taki jest Lukian bez cenzury, bez respektu, bez świętości, ale z logiką. Czy można się z nim zgadzać? A czy można się z nim nie zgadzać?

Komentarzy
 • blank

  Odpowiedź Redakcji:

  W portalu LPU24.pl nie ma i nie było cenzury Poseł Jakub Kulesza dostał szanse na odniesienie się do treści Listu otwartego/felietonu.

  2016-12-09
 • blank

  Mnie też nie cenzurowano :)i piękna karta kombatanta – przeszła mi obok nosa:)

  2016-12-09

Napisz komentarz