HomeInformacjeNowy radny wylosowany

Nowy radny wylosowany

Dopiero po losowaniu kandydat Komitetu Wyborczego „Przyjazne Włostowice”, popierany przez Prawo i Sprawiedliwość Paweł Matras wygrał  wybory uzupełniające do Rady Miasta Puławy pozostawiając w pokonanym polu Kamila Styczyńskiego popieranego przez ugrupowanie Prezydenta Janusza Grobla – PSPP.

Przypomnijmy, że wybory uzupełniające ogłoszono w związku ze zrzeczeniem się mandatu radnego przez Zbigniewa Śliwińskiego, który został Dyrektorem Puławskiego Ośrodka Kultury „Dom Chemika”. O zwycięstwie Pawła Matrasa zadecydowało losowanie. Okazało się, że zwolennicy obu kandydatów wrzucili do urny po 133 głosy. Po trzykrotnym przeliczeniu głosów, które dały ten sam wynik zdecydowano o losowaniu. Szczęście uśmiechnęło się do kandydata popieranego przez PiS. Po tym rozstrzygnięciu w Radzie Miasta Puławy zwiększył się stan posiadania Prawa i Sprawiedliwości do czternastki wybranych radnych dołączył Paweł Matras. Rada Miasta Puławy liczy 21 radnych.

foto: profil facebook Pawła Matrasa

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz