HomeSportZ Olimpią Grudziądz o spokojną zimę

Z Olimpią Grudziądz o spokojną zimę

Rundę rewanżową sezonu 2016/17 Wiślacy rozpoczęli od spotkania zremisowanego 2:2 meczu w Kluczborku rozegranego w ub. sobotę. W pierwszym meczu będącym zarazem debiutem puławian w 1.lidze rozegranym w Puławach padł bezbramkowy remis. Już w piątek na stadionie przy ul. Hauke Bosaka drugi mecz rundy rewanżowej tym razem do Puław przyjedzie Olimpia Grudziądz.

Trener gości Jacek Paszulewicz powiedział, że przyjeżdża do Puław by wziąć rewanż za porażkę u siebie 0:1. Przypomnijmy, że bramkę dla Wisły w 70 min spotkania zdobył najlepszy strzelec 1 ligi Sylwester Patejuk. Puławianie zagrają z przysłowiowym nożem na gardle po 18 ligowych kolejkach z dorobkiem 19 punktów zajmują 15 lokatę, która tylko o włos dzieli podopiecznych Roberta Złotnika od strefy spadkowej. Zwycięstwo z zajmującą 13 miejsce Olimpią pozwoli na spędzenie przerwy zimowej w nieco lepszych nastrojach. Wygrać na pewno nie będzie łatwo i o punkty, które są Wiśle bardzo  potrzebne zawodnicy będą musieli walczyć do ostatniej minuty meczu. Przypominamy, że mecz odbędzie się wyjątkowo w piątek. Bilety można kupować w siedzibie klubu do piątku do godziny 15:00, a od 15:00 w kasach przed stadionem. W dniu meczu bilety będą kosztowały 10 zł ulgowy i 15 zł normalny. Bilety do nabycia również na stronie www.kupbilet.pl oraz w punktach bukmacherskich STS i salonach EMPIK. Początek spotkania na stadionie MOSiR, w piątek o godzinie 18:00.

foto: Marcin Szeląg

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz