lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeBlogChłop żywemu nie przepuści – Lukian

Chłop żywemu nie przepuści – Lukian

PiS-owski sejm przyjął ustawę ułatwiającą rolnikom sprzedaż żywności z własnego gospodarstwa. W myśl nowych przepisów rolnik będzie mógł sprzedać produkty wytworzone przez siebie. Przychody z tego tytułu do 20 tys. zł będą zwolnione z podatku.

Ja pier….. nie płacą ZUS tylko KRUS i mimo to dostają normalne emerytury a teraz jeszcze to! Normalny człowiek ma kwotę wolną od podatku w wysokości 3095 złotych a chłop będzie miał 20 000 złotych. Jak zamierzają wieśniaków kontrolować za ile mleka sprzedali na targu albo  kurzych jaj ? Co zapytają krowę ? Może pod….  pozostały inwentarz. Chłop nie zapłaci podatku nawet złotowki a sprzeda towaru za tyle ile będzie chciał. A tak swoją droga czy ty podatniku wiesz że chyba każde dziecko na wsi dostaje z twoich podatków 500 plus. Co jeszcze możemy zrobić żeby PiS mógł wygrywać wybory na wsi ?
Teraz tylko czekam żeby górnicy dostali po 100 000 na przekwalifikowanie zawodowe – to się nazywa dobra zmiana szkoda tyko, że kosztem uczciwego podatnika.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Max Kolonko – mówi jak jest. Lukian mówi jak k..wa jest. Taki jest Lukian bez cenzury, bez respektu, bez świętości, ale z logiką. Czy można się z nim zgadzać? A czy można się z nim nie zgadzać?

Brak komentarzy

Napisz komentarz