lpu
Redakcja portalu LPU24.pl

e-mail: redakcjalpu24@gmail.com

siedziba:
ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

biuro reklamy:
ul.Partyzantów 34A, 24-100 Puławy

DODAJ ARTYKUŁ KUP REKLAMĘ
+48 722 222 268
redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeInformacje98 rocznica odzyskania niepodległości

98 rocznica odzyskania niepodległości

11 listopada (w piątek) obchodzone jest Narodowe Święto Niepodległości. Tegoroczne uroczystości upamiętniają 98 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości w 1918 roku po 123 latach zaborów.

Puławskie uroczystości patriotyczne odbywały się tradycyjnie we Włostowicach. W uroczystościach udział wzięli mieszkańcy Puław, przedstawiciele władz samorządowych, związków kombatanckich, służb mundurowych a także poczty sztandarowe szkół. Program obchodów obejmował Mszę Świętą w Kościele pw.św. Józefa oraz Uroczystości Patriotyczne przy pomniku Odzyskania Niepodległości podczas których złożono wieńce. Okolicznościowe przemówienie wygłosiła wiceprezydent Puław Ewa Wójcik.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Capo di tutti capi projektu LPU. Nie rodowity Puławianin ale w Puławach od 43 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarzadzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji. Pisze, tańczy, recytuje…

Brak komentarzy

Napisz komentarz