HomeFotorelacjePodział punktów w Puławach (FOTO)

Podział punktów w Puławach (FOTO)

Kibice, którzy w sobotnie popołudnie odwiedzili stadion MOSiR w Puławach nie obejrzeli bramek podczas meczu Wisły z Sandecją Nowy Sącz. Wynik nie krzywdzi żadnej z drużyn. Był to mecz solidnych 1. ligowych drużyn, które zwracają szczególną uwagę na założenia taktyczne.

Oba zespoły były dość skrupulatne w realizacji zadań postawionych przez trenerów. Trener Robert Złotnik dokonał kilku zmian w podstawowym składzie Wisły. Swoje szanse otrzymali od pierwszych minut Sebastian Głaz, Patryk Słotwiński i Jakub Smektała. W 11 minucie goście poważnie zagrozili bramce piłkarzy z Puław. Po błędzie Michała Budzyńskiego w doskonałej sytuacji znalazł się Maciej Korzym. Puławianin uciekł się do faulu  i nieprzepisowo zatrzymał zawodnika gości. Za to przewinienie obrońca Wisły  otrzymał żółta kartkę „dzięki temu upomnieniu popularny  Budyń nie zagra w meczu z Górnikiem Zabrze. Sandecja wykonywała rzut wolny którego niefortunnym egzekutorem był Wojciech Trochim. Po zmianie stron nieco bardziej aktywni byli zawodnicy Radosława Mroczkowskiego. Groźny strzał zza pola karnego oddał wprowadzony w przerwie Sebastian Leszczak, bramkarz Wisły Nazar Penkovets stanął na wysokości zadania. Kilka minut później byliśmy świadkami fantastycznego strzału z przewrotki Konrada Nowaka, który o kilka centymetrów minął poprzeczkę bramki Sandecji. Piłkarze obu drużyn stworzyli sobie jeszcze kulka sytuacji nie były jednak na tyle groźne by którykolwiek  z bramkarzy musiał wyjmować piłkę z siatki.

fotorelacje Marcin Szeląg i Mariusz Karolak

Wisła Puławy – Sandecja Nowy Sącz (0:0)

Wisła Puławy: 12. Nazar Penkowets – 93. Fabian Hiszpański, 13. Michał Budzyński, 4. Mateusz Pielach, 17. Iwan Litwiniuk – 9. Sylwester Patejuk (16. Tomasz Sedlewski), 97. Adrian Popiołek, 10. Sebastian Głaz, 7. Patryk Słotwiński (18. Piotr Darmochwał), 14. Jakub Smektała – 11. Konrad Nowak (26. Adam Patora).

Sandecja Nowy Sącz: 16. Łukasz Radliński – 20. Adrian Danek, 5. Dawid Szufryn, 28. Michal Piter-Bučko, 24. Kamil Słaby – 8. Maciej Małkowski, 18. Michał Gałecki, 7. Grzegorz Baran, 10. Wojciech Trochim (21. Sebastian Leszczak), 11. Maciej Korzym (33. Bartłomiej Kasprzak) – 26. Filip Piszczek (37. Bartłomiej Dudzic).

foto: Marcin Szeląg

foto: Mariusz Karolak

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz