HomeInformacjePoszukiwania zaginionej 24-latki z Góry Puławskiej.

Poszukiwania zaginionej 24-latki z Góry Puławskiej.

Od czwartkowego popołudnia trwają poszukiwania zaginionej 24-latki mieszkanki Góry Puławskiej. Do akcji poszukiwawczej zaangażowano Policjantów, ale także Strażaków z OSP Góra Puławska, Opatkowice, Włostowice, Bronowice, Leokadiów i Łęka. Akcję koordynowali Policjanci z KPP Puławy.

Do poszukiwań zaangażowano psa tropiącego wraz z przewodnikiem. Wieczorne poszukiwania nie przyniosły jednak rezultatu. Nie wykluczone jest użycie sprzętu nokto i termowizyjnego. Poszukiwania 24-latki zostały wstrzymane na noc z czwartku na piątek i ponownie rozpoczęte w piątek.Młoda mieszkanka Góry Puławskiej jak nas poinformował kom. Marcin Koper rzecznik KPP Puławy, była ostatnio skryta i tak naprawdę nikt nie zna motywów oddalenia się od miejsca zamieszkania. Mamy pewne przypuszczenia, ale nie możemy o nich mówić – dodaje kom. Koper. Poszukiwania nie są łatwe ze względu na “sąsiadujące” z Górą Puławską lasy. Teren, który powinien być spenetrowany przez ratowników to nawet 100 hektarów. Rysopis poszukiwanej kobiety: wzrost ok. 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy koloru ciemnego, długie mogą być upięte w kok, oczy piwne. Była ubrana w bluzę polarową koloru śliwkowego jeansy, niebieskie trampki.
Współpraca Łukasz Górecki

foto: epiotrkow.pl

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł

Nie rodowity puławianin ale w Puławach od 44 lat ukończone studia na Wydziale Ekonomicznym UMCS – Zarządzanie i Marketing, oraz na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, żonaty dwoje dzieci. Portal LPU24.pl, LPUradio.pl i LPUTV.pl to wciąż hobby i sposób na realizacje pasji.

Brak komentarzy

Napisz komentarz