ul.Eustachiewicza 3 lok. 15, 24-100 Puławy

redakcjalpu24@gmail.com
Radio
HomeFotorelacjeKolejna porażka piłkarek MKS Sybilla (FOTO)

Kolejna porażka piłkarek MKS Sybilla (FOTO)

Po raz kolejny piłkarki MKS Sybilla Puławy musiały pogodzić się z porażką. Tym razem uległy zespołowi LKS Wierzchowiska, który trafiał do puławskiej bramki aż 7 razy. Już w 8 minucie piłkarki Wierzchowisk miały okazję do strzelenia gola, ale Aleksandra Jankowska nie trafia w światło bramki będąc sam na sam z golkiperką Puław.

W 16 minucie po rozegraniu rzutu rożnego Katarzyna Goś strzela pierwszego gola. W 27 minucie Jankowska ponownie strzela i tym razem umieszcza piłkę w siatce. Piłkarki Sybilli przez całe spotkanie próbowały wypracować sytuację do oddania strzału, w 38 minucie tworzą dogodną sytuację, ale zbyt długo czekająca na oddanie strzału napastniczka drużyny gospodyń tego meczu nie wykorzystuje sytuacji. Do przerwy drużyna LKS Wierzchowiska prowadzi 2:0. Drugą połowę spotkania gospodynie zaczynają od strzelenia kontaktowego i jedynego w tym meczu gola, piłkę w bramce gości umieszcza strzelając głową Judyta Wardzińska. Do końca spotkania to przyjezdne dokumentowały swoją przewagę dobijając zawodniczki Sybilli jeszcze pięcioma trafieniami.

Sybilla Puławy – LKS Wierzchowiska 1:7 (0:2)