HomeInformacjeCo trzeba zrobić, żeby być dobrym piłkarzem?

Co trzeba zrobić, żeby być dobrym piłkarzem?

Takie i inne pytania padały pod adresem zawodników puławskiej „Wisły” podczas środowego spotkania z uczniami Szkoły Podstawowej nr 10 w Puławach. To początek naszej współpracy ze szkołami  mówił w rozmowie z lpuradio.pl Kamil Dylda – Dyrektor sportowy KS „Wisła” Puławy. Spotkaniami w szkołach chcemy promować naszą działalność, chcemy zaprosić dzieciaki wraz z rodzicami na mecze naszej drużyny, chcemy wreszcie zaproponować ofertę zajęć w naszym klubie.

Klub Sportowy „Wisła” od wielu lat tworzy i prowadzi grupy młodzieżowe. Odwiedziny zawodników I ligowej drużyny „Wisły” to sposób na zmobilizowanie dzieciaków do podjęcia treningów. Podczas pierwszego spotkania, które odbyło się w SP nr 10 w Puławach, dzieci poznały historię Klubu, zadawały pytania zawodnikom i trenerowi Robertowi Złotnikowi a także mogły rozegrać konkurs rzutów karnych. Większość puławskich szkół zadeklarowało chęć spotkania się z zawodnikami i trenerami „Wisły” tak więc “piłkarskie” środy w puławskich szkołach ruszają pełną parą. Na spotkanie w SP nr 10 przyjechali  Nazar Penkovets, Adrian Popiołek i Łukasz Turzyniecki oraz trener I zespołu Robert Złotnik.

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz