HomeInformacjeGłosujemy na projekty do Budżetu Obywatelskiego.

Głosujemy na projekty do Budżetu Obywatelskiego.

Rozpoczął się decydujący etap tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego – głosowanie mieszkańców na wybrane projekty. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami na poczatek głosowanie internetowe, które trwa od poniedziałku 19 września do niedzieli 25 września (zakończy się o 23.59). Na stronie www.pulawy.eu oraz konsultacje.pulawy.eu aktywowany został system, poprzez który mieszkańcy zadecydują o losie inicjatyw. Projekty zaopiniowane pozytywnie w rejonie III nie podlegają głosowaniu. Wejdą automatycznie do budżetu gminy na przyszły rok i zostaną zrealizowane: ich suma nie przekracza regulaminowych 350 tys. zł. Mieszkańcy tego rejonu będą głosowali tylko na projekty ogólnomiejskie.

Zasady głosowania za pośrednictwem Internetu:

1.    Potrzebujemy urządzenia z dostępem do Internetu i telefonu komórkowego.

2.    Podajemy numer PESEL i numer telefonu komórkowego.

3.    Otrzymany smsem numer weryfikacyjny wprowadzamy w wyznaczone pole. Na jeden numer telefonu można otrzymać nie więcej jak 3 kody weryfikacyjne.

4.    Oddajmy głosy.

5.    Po zakończeniu głosowania nazwisko zostanie automatyczne wycofane z możliwości oddania głosu metodą tradycyjną.

Uwaga: każdego dnia głosowania w godzinach 8.00 – 8.40 odbędzie się przerwa techniczna. Oddanie głosu będzie niemożliwe!

Głosowanie tradycyjne potrwa od 29 września do 1 października 2016 roku w godzinach od 9.00 do 13.00 i od 15.00 do 18.00 w budynku Urzędu Miasta Puławy.

Szczegółowe informacje: www.pulawy.eu oraz konsultacje.pulawy.eu

Udostępnij na:
Oceń ten artykuł
Brak komentarzy

Napisz komentarz