HomeSportJeden jakże cenny punkt. Chojniczanka – Wisła 3:3

Jeden jakże cenny punkt. Chojniczanka – Wisła 3:3

Z jednym cennym punktem do domu wrócili piłkarze puławskiej Wisły z dalekiej wyprawy do Chojnic. W niedzielny wieczór podopieczni Roberta Złotnika po bardzo zaciętym spotkaniu podzielili się punktami z  Chojniczanką Chojnice. W 4 minucie meczu przed szansą na strzelenie bramki stanął Konrad Nowak, niestety przestrzelił. Po kwadransie pierwsza groźniejsza akcja gospodarzy zakończyła się bramką. Łukasz Kosakiewicz pokonał z strzałem z ok. 20 metrów Nazara Penkovetsa, który zadebiutował w bramce Wisły w rozgrywkach I ligi.

Pomimo straty bramki  Wiślacy nie rezygnowali z szybkiego wyrównania. Najbliżej pokonania Kamila Miazka był aktywny Konrad Nowak. W 39 minucie spotkania, Sylwester Patejuk wpisuje się na listę strzelców w trudnym dla zespołu momencie. Remisem kończy się I część spotkania. Po zmianie stron do ataku ruszyli gospodarze. W 49 minucie prowadzili 2:1, by po chwili po rzucie wolnym Jakub Biskup podwyższył na 3:1. Gdy wszystkim wydawało się, że jest „po meczu” Konrad Nowak umieścił piłkę w siatce gospodarzy. Niedługo potem ponownie wybucha euforia wśród piłkarzy Wisły Sylwester Patejuk kolejny raz doprowadza do remisu. Pomimo wielu ciekawych akcji z obu stron wynik nie uległ zmianie. Piłkarze Wisły remisują z Chojniczanką 3:3 i kolejny punkt zostaje dopisany do „rachunku” podopiecznych Roberta Złotnika. Następne 1 ligowe emocje już w sobotę 3 września. Do Puław przyjedzie ekipa Stomilu Olsztyn.