HomeSportPełna pula pozostaje w Puławach.

Pełna pula pozostaje w Puławach.

Po dramatycznym spotkaniu Wisła Puławy pokonała Drutex-Bytovie Bytów 2:1(0:1) i dopisała kolejne 3 oczka do swojej zdobyczy punktowej. Goście objęli prowadzenie po bramce Łukasza Wróbla z rzutu karnego w 39 minucie meczu, po zagraniu ręką na polu karnym Michała Budzyńskiego. Podopieczni  trenerów Złotnika, Kłuska i Piekutowskiego w drugiej połowie zagrali bardziej konsekwentnie i przede wszystkim skutecznie.

Wyrównującą bramke 13 min. przed zakończeniem meczu zdobył Konrad Nowak a z rzutu karnego w 90 minucie wynik ustalił Sebastian Głaz. Arbiter doliczył jeszcze 5 minut. Zawodnikom z Puław udało się jednak utrzymać korzystny dla siebie wynik.  Po tym spotkaniu Wisła zajmuje 3 miejsce z dorobkiem 7 pkt. W przyszły weekend Wiślacy jadą do Suwałk gdzie zagrają z Wigrami.